Apie mus

Esame viena iš pirmaujančių projektavimo paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. Esame įgiję patikimo partnerio reputaciją bei išskirtiniai įgyvendinamų objektų kiekiu ir kokybe, ilgamete patirtimi ir profesionalų komanda.

MISIJA: Teikti aukštos kokybės, profesionalias projektavimo paslaugas nuolat besikeičiančioje rinkoje.

VIZIJA: Užimti stabilią lyderiaujančios projektavimo paslaugas teikiančios įmonės poziciją Lietuvoje bei teikti savo projektinių sprendinių paslaugas pasaulio verslo rinkai, kurie augintų tiek mūsų, tiek mūsų klientų sėkmę.

VERTYBĖS: ,,Bendradarbiavimą” komandoje, su partneriais ir klientais; ,,Įsipareigojimą” siekti meistriškumo; ,,Klientų pasitenkinimą” mūsų teikiamomis paslaugomis.

Įmonės ištakos - Vilniaus miesto projektavimo instituto antrasis skyrius, kuriam buvo patikėta atlikti unikaliausių ir reikšmingiausių valstybės pastatų projektus, tokių kaip: Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras, Lietuvos Respublikos Seimas, Vyriausybės ir Ekonomikos ministerijos pastatai, Socialinio draudimo fondo valdybos administracinis pastatas, ,,Litexpo" parodų ir kongresų rūmai, viešbutis ,,Lietuva" ir daugelis kitų pastatų.

UAB ,,Viltekta" savo veiklą pradėjo 1992 m. Įmonė teikia kompleksines projektavimo paslaugas kas užtikrina viso projekavimo proceso valdymą.  Įgyvendiname unikalius ir reikšmingus biurų, valstybinių, visuomeninių, komercinių, gyvenamųjų namų projektus, sporto, transporto, paveldo pastatų projektus.  

Mūsų specializacija: projektų valdymas, urbanistika, architektūra, kultūros paveldo objektų tvarkybos darbai, statybinės konstrukcijos, vandentiekis ir nuotekos, šildymas, vėdinimas ir oro kondicionavimas, elektrotechninė dalis ir kt.

Mūsų komanda visuomet ieško naujovių, diegia naujas technologijas, projektavimo procese naudoja šiuolaikines statinio informacinio modeliavimo technologijas, ypatingą dėmesį skiria projektų kokybės kontrolei, ekologijai, laikosi nustatytų terminų ir standartų bei turi platų partnerių tinklą. Ilgametė patirtis ir modernių projektavimo metodų taikymas padeda įmonėms, pasirinkusioms UAB ,,Viltekta" kaip partnerį, įgyvendinti ambicingiausius tikslus.