Naujienos

Projektavimo technologijos

23.03.2017

UAB „Viltekta" projektavimo patirtis siekia jau kelis dešimtmečius. Įmonei tiek laiko išlikti konkurencingai padeda nuolatinė pažanga ir tobulėjimas su naujausiomis projektavimo tendencijomis ir technologijomis. Šiuo metu projektavimo procesuose visame pasaulyje vis svarbesniu tampa statinio informacinis modeliavimas - BIM (angl.Building Information Modeling), kurio metu kuriama ir valdoma visa statinio informacija visais jo gyvavimo etapais.

 

Viltekta suprasdama šio revoliucinio proceso svarbą jau ne vienus metus diegia BIM modeliavimo technologiją gyvenamųjų ar negyvenamųjų statinių projektavime. Statinio informacinis modeliavimas vyksta braižant parametrinį, trimatį statinio modelį, kuris tiksliai atvaizduoja fizines, funkcines ir estetines statinio charakteristikas. BIM leidžia visas projekto dalis derinti tarpusavyje ir sujungti į vieną informacinį modelį, kuriame vaizduojamos pastato konstrukcijos, inžinerijos, architektūriniai elementai, panaudotos apdailos ir technologijos. Nepaisant daugybės elementų modelyje, BIM technologija leidžia elementus ir gaminius žymėti, grupuoti ir automatiškai skaičiuoti žiniaraščius. Svarbiausias BIM modeliavimo bruožas - ankstyvas galimų klaidų ar probleminių vietų fiksavimas, o tai leidžia išvengti neplanuotų kaštų ir problemų statybų ar eksploatacijos metu.

 

Pagrindinis UAB „Viltekta" BIM modeliavimo įrankis - visada atnaujintas ir vienas geriausių rinkoje Autodesk programų paketas, kurio pagrindas yra informacinio modeliavimo programa Revit Architecture Suite ir braižymo programa Autocad.

 

Sutinku
Ištrinti slapukus ir išeiti